تبلیغات
کشتی اسلام آباد غرب - رده بندی نهایی رقابتهای انتخابی تیم ملی
 
هدف این سایت اول کمک به پیشرفت کشتی اسلام آبادغرب و نیزایجادانگیزه دربین کشتیگیران ودوم دراختیارگذاشتن مطالب گوناگون پیرامون کشتی به همه ی علاقمندان به ورزش کشتی می باشد.ازکشتی گیران وکشتی دوستان شهرمان تقاضا دارم که ماراازنظرات واطلاعات خودبرای پیشرفت سایت بی نصیب نگذارند

مدیر رسانه ای: جواد دانش بخش

Gmail : wrestling29b@gmail.com

tel : 09381701613


  :: مدیر وب سایت : صابر علی محمدی
عملکرد کشتی اسلام اباد را در سال93چگونه ارزیابی میکنید؟




اهنگ ورزشی-مرجع کداهنگ

» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

   

پهلوانان هرگز نمی میرند

رده بندی نهایی رقابتهای انتخابی تیم ملی
شنبه 23 خرداد 1394 ساعت 07:01 ب.ظ | | نوشته ‌شده به دست صابر علی محمدی | ( نظرات )
رده بندی کامل نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی اعلام شد.

به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی روزهای 21 و 22 خردادماه در شهر مشهد مقدس برگزار شد.

رده بندی کامل نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:

59 کیلوگرم: 1- محسن حاجی پور (مازندران 2- عبدالمحمد پاپی (خوزستان) 3- امید قادری (خراسان رضوی) 4- محمد نوربخش (تهران) 5- سید حمیدرضا خامسی (البرز) 6- باقر توکلیان (فارس)
66 کیلوگرم: 1- مهدی زیدوند (خوزستان) 2- محمدعلی گرایی (فارس) 3- وحید میرفتح الهی (تهران) 4- امین سوری (خوزستان) 5- سامان عبدولی (خوزستان) 6- امین بذرگر (فارس) 6- ابوذر نورزاده (البرز)
71 کیلوگرم: 1- افشین بیابانگرد (تهران) 2- فرشاد بلفکه (لرستان) 3- برومند اصلان (لرستان) 4- رامین طاهری (خوزستان) 5- عظیم گرمسیری (خوزستان) 6- افشین اسلامی(مازندران)
75 کیلوگرم: 1- سعید عبدولی (خوزستان) 2- رسول گرمسیری (خوزستان) 3- پیام بویری (خوزستان) 4- محمد کریمی (البرز) 5- سجاد فرج پور (مازندران) 6- فواد کریمی (کردستان) 7- سعید غلامی (تهران) 8- محمد جعفر توسلی (فارس)
80 کیلوگرم: 1- یوسف قادریان (البرز) 2- یوسف اخباری (تهران) 3- میلاد خسروی (تهران) 4- یداله عرب جعفری (اصفهان) 5- مسعود مرادی (خوزستان) 6- مهرداد بهرامی (تهران) 7- مسیج اسلامی (مازندران) 8- هوشنگ جلیلی (اصفهان) 9- علی زینتی رفاه (قم)
85 کیلوگرم: 1- حبیب اله اخلاقی (خوزستان) 2- حسین نوری (البرز) 3- مجتبی کریم فر (خوزستان) 4- وحید بیدار (اردبیل) 5- سامان عزیزی (کردستان)
98 کیلوگرم: 1- قاسم رضایی (مازندران) 2- مهدی علیاری (تهران) 3- سید مصطفیصالحی زاده (خوزستان) 4- مهدی زودآشنا (لرستان) 5- مهدی کشاورز (فارس) 6- داود گیل نیرنگ (مازندران) 7- صمد کاظمی (لرستان) 8- مجید علیاری (تهران) 8- علی علیاری (تهران)
130 کیلوگرم: 1- مهدی نوری (اردبیل) 2- بشیر باباجان زاده (مازندران) 3- آرمان نظری (لرستان) 4- مسعود نعمت چکانی (خوزستان) 5- محمدرضا اکبری (مازندران) 6- حمید احمدی (تهران)


کشتی آزاد:

57 کیلوگرم: 1- حسن رحیمی (تهران) 2- رضا اطری (مازندران) 3- مهران رضا زاده (مازندران) 4- مصطفی دامادی (مازندران) 5- نادر حاج آقا نیا (مازندران) 6- فرهاد جلائی (تهران) 7- علی حاج آقا نیا (مازندران)
61 کیلوگرم: 1- بهنام احسان پور (مازندران) 2- آرش دنگسرکی (مازندران) 3- جلال علیزاده (خراسان شمالی) 4- عباس دباغی (مازندران) 5- ایمان صادقی (مازندران) 6- فرزاد عموزاده خلیلی (مازندران) 7- مهران نصیری (مازندران)
65 کیلوگرم: 1- سید احمد محمدی (مازندران) 2- علی اصغر جبلی (گلستان) 3- میثم حیدری (زنجان) 3- میثم نصیری (زنجان) 5- سعید صالحی (تهران) 6- مسعود اسماعیل پور (مازندران) 7- میلاد طهماسبی زاده (گلستان) 8- غلامرضا عبداله پور (مازندران) 9- مجید ساده (خراسان رضوی)
70 کیلوگرم: 1- حسن یزدانی (مازندران) 2- مهدی تقوی (مازندران) 3- مسعود کمروند (مرکزی) 4- ایمان رحمانی زاده (مازندران) 5- حمید الهیان (خراسان شمالی) 6- مرتضی گودرزی (مازندران)
74 کیلوگرم: 1- علیرضا قاسمی (تهران) 2- عزت اله اکبری (مازندران) 3- مرتضی رضایی قلعه (مازندران) 4- پیمان یاراحمدی (لرستان) 5- حامد عاشق حسینی (تهران) 6- عباس یزدانی (همدان) 7- کیانوش نادری (مازندران) 8- محمد مکتبدار (خراسان شمالی)
86 کیلوگرم: 1- علیرضا کریمی (البرز) 2- میثم مصطفی جوکار (همدان) 3- محمدجواد ابراهیمی (مازندران) 4- یوسف پناهنده (تهران) 5- سیاوش پازوکی (مازندران) 6- اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی) 7- رضا بیات (تهران) 8- جلال زمان (مازندران) 9- وحد شاه محمدی (همدان)
97 کیلوگرم: 1- رضا یزدانی (ماندران) 2- عباس طحان (مازندران) 3- امیر محمدی (خراسان شمالی) 4- اباذراسلامی (مازندران) 5- الیاس  بختیاری (البرز) 6- وحید یوسف وند (لرستان) 7- سید محسن ابراهمی (مازندران) 8- محمدحسین محمدیان (مازندران)
125 کیلوگرم: 1- پرویز هادی (آذربایجان شرقی) 2- جعفر شمس ناتری (مازندران) 3- کمیل قاسمی (مازندران) 4- سید رضا موسوی (مازندران) 5- امیرحسین کیانیان (تهران) 6- شهاب قوره جیلی (تهران) 7- امین طاهری (تهران) 8- یداله محبی (کرمانشاه)

همچنین تمامی نتایج این رقابت ها در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است.
 





:: مرتبط با: اخبار کشتی اسلام اباد ,
:: برچسب‌ها: رقابتهای انتخابی تیم ملی , یداله محبی ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
How much can you grow from stretching? یکشنبه 26 شهریور 1396 05:49 ب.ظ
Hi there friends, fastidious piece of writing and good urging
commented here, I am really enjoying by these.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر