تبلیغات
کشتی اسلام آباد غرب - مرحله دوم رقابتهای لیگ باشگاههای کشور/ اسلام ابادغرب میزبان رقابتها
 
هدف این سایت اول کمک به پیشرفت کشتی اسلام آبادغرب و نیزایجادانگیزه دربین کشتیگیران ودوم دراختیارگذاشتن مطالب گوناگون پیرامون کشتی به همه ی علاقمندان به ورزش کشتی می باشد.ازکشتی گیران وکشتی دوستان شهرمان تقاضا دارم که ماراازنظرات واطلاعات خودبرای پیشرفت سایت بی نصیب نگذارند

مدیر رسانه ای: جواد دانش بخش

Gmail : wrestling29b@gmail.com

tel : 09381701613


  :: مدیر وب سایت : صابر علی محمدی
به نظر شما چه راهکاری میتواند بهترین عملکرد را بر پیشرفت کشتی اسلام آباد داشته باشد

اهنگ ورزشی-مرجع کداهنگ

» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

   

پهلوانان هرگز نمی میرند

مرحله دوم رقابتهای لیگ باشگاههای کشور/ اسلام ابادغرب میزبان رقابتها
شنبه 14 شهریور 1394 ساعت 10:28 ق.ظ | | نوشته ‌شده به دست صابر علی محمدی | ( نظرات )
شرایط و زمان برگزاری مرحله دوم رقابت های لیگ باشگاه های کشور اعلام شد.

به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مرحله دوم مسابقات کشتی آزاد و فرنگی لیگ باشگاههای کشتی کشور روزهای 22 تا 24 مهرماه  با شرایط و مقررات قید شده در طرح برگزاری رقابت های لیگ باشگاههای کشتی کشور در سال فنی94-93 (مصوب در هشتمین سمینار عمومی هیات های کشتی استان های سراسر کشور) در سالن شهید ریزه وندی شهرستان اسلام آباد غرب استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.

شرایط و برنامه این رقابت ها به شرح زیر است:

برنامه مسابقات :

شــرح

ساعت

تاریخ

محل

کلینیک داوری

15:00 تا 16:00

22/07/94

متعاقبا اعلام خواهد شد

جلسه سرپرستان جهت انجام قرعه کشی

16:30 تا 17:00

22/07/94

متعاقبا اعلام خواهد شد

وزن کشی مسابقات

18:00 تا 18:30

22/07/94

متعاقبا اعلام خواهد شد

کلینیک مربیگری (حضور کلیه مربیان تیم ها الزامی است)

19:00 تا 20:00

22/07/94

متعاقبا اعلام خواهد شد

شروع مسابقات و انجام دور مقدماتی

09:00 تا 13:00 16:00 تا 19:00

23/07/94

متعاقبا اعلام خواهد شد

مسابقات نیمه نهایی

09:00 -13:00

24/07/94

متعاقبا اعلام خواهد شد

مسابقات فینال و رده بندی

16:00-19:00

24/07/94

متعاقبا اعلام خواهد شدسایر موارد : 

1.  کلیه هزینه های ایاب و ذهاب ، اسکان و تغذیه تیم ها به عهده تیم های شرکت کننده خواهد بود.
2.  تیم ها می باید با رعایت مفاد بخشنامه شماره 2198/264 مورخ 04/05/1394 نسبت به عقد قرارداد با سرمربی و مربیان خود اقدام نمایند. بدیهی است در غیر اینصورت از ثبت قرارداد مربیان و در پی آن فعالیت ایشان در رقابت های لیگ جلوگیری خواهد شد.
3.  حضور کلیه مربیان در کلینیک مربیگری الزامی است. لازم به ذکر است از فعالیت مربیانی که در این کلینیک حضور نداشته باشند در کنار تشک به عنوان کوچینک جلوگیری بعمل خواهد آمد.
4.  کشتی گیران و مربیان می باید با لباس تیم مربوطه در مسابقات حضور یابند.
5.  کلیه سرپرستان موظفند، نیم ساعت قبل از شروع هر مسابقه، جهت ارائه ارنج تیمی به دبیرخانه فنی مسابقات مراجعه نمایند. در صورت عدم رعایت این زمان، نفرات اول ذکر شده در لیست وزن کشی برای هر مسابقه، ثبت و اعلام خواهد شد.
6.  ارفاق وزن برای کشتی گیرانی که در جدول رتبه بندی اعلام شده از سوی فدراسیون کشتی(جدول رتبه بندی کشتی گیران در سال فنی 93-92 اعلامی از سوی فدراسیون کشتی به هیات های کشتی استان ها طی نامه شماره 2073/264 مورخ 24/04/1394) در وزن مربوطه، یا وزن بالاتر کشتی خواهند گرفت، معادل چهار کیلوگرم خواهد بود. لازم به ذکر است، ارفاق وزن برای کشتی گیران خارج از جدول یاد شده و کشتی گیران اعلامی در جدول مذکور، که تمایل به رقابت در یک وزن پایین تر، از وزن ذیربط در جدول ملاک عمل را دارند، معادل دو کیلوگرم است.
7.  هر تیم می تواند حداکثر از 12 کشتی گیر بر مبنای مفاد سیاست های اعلامی در طرح برگزاری رقابت های لیگ باشگاه های کشتی کشور در سال فنی 94-93 (مفاد بند هفتم طرح مذکور) در هر دوره استفاده نماید. بر این اساس:
1-7- حداکثر امتیاز حاصل از انتخاب کشتی‌گیران، طبق جدول مذکور برای هر باشگاه در هر دوره، معادل 300 امتیاز خواهد بود.
2-7- حداکثر تعداد کشتی گیران معرفی شده خارج از رنکینگ(رتبه بندی سال فنی) که دارای سن کمتر از 21سال(24/07/1373 و کوچکتر) در زمان برگزاری هر دوره از رقابت ها هستند، چهار کشتی گیر خواهد بود.(منظور از کشتی گیران دارای سن کمتر از 21 سال، جوانانی هستند که فاقد سابقه کسب امتیاز در رنکینگ می باشند)
تبصره: استفاده از چهار کشتی گیر موضوع این بند(2-7)، صرفا برای باشگاه هایی مجاز است که در چارچوب سیاست های مفاد بند هفتم طرح یاد شده با 12 کشتی گیر شرکت در رقابت های لیگ باشگاه ها در هر دوره شرکت نمایند. در غیر اینصورت هر باشگاه صرفا مجاز به استفاده از دو کشتی گیر زیر 21 سال در هر دوره خواهد بود.
3-7- حداکثر کشتی‌گیران معرفی شده از سوی هر باشگاه متقاضی در هر دوره، دو کشتی گیر در هر وزن خواهد بود. مشروط بر اینکه فقط یکی از آنها سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را در طی سه سال گذشته داشته باشد.
4-7- حداکثر کشتی‌گیران ملی پوش(بر مبنای آخرین مستند مبنی بر نفرات شرکت کننده در آخرین رقابت‌های المپیک و جهانی) معرفی شده از سوی هر باشگاه متقاضی، در هر دوره، دو کشتی‌گیر خواهد بود.
5-7- حداکثر کشتی‌گیران خارجی شرکت کننده از سوی هر باشگاه متقاضی در هر دوره، دو کشتی‌گیر خواهد بود. کشتی‌گیران خارجی باید سابقه شرکت در رقابت‌های جهانی، المپیک و یا قاره‌ای با پیراهن تیم ملی کشورشان را در طی دو سال گذشته در رده‌های سنی بزرگسالان و یا جوانان دارا باشند.
6-7- حداکثر تعداد کشتی‌گیران بند‌های 4-7 و 5-7 فوق‌الذکر برای هر باشگاه کشتی متقاضی در هر دوره در مجموع سه کشتی‌گیر خواهد بود. باشگاه‌های کشتی متقاضی می‌توانند به جای دو کشتی‌گیر خارجی از یک کشتی‌گیر داخلی در هر دوره(خارج از رنکینگ و سقف سنی) استفاده نماید.
7-7- کشتی‌گیرانی که بر مبنای جدول رتبه‌بندی ملاک عمل در هر سال فنی، در دو وزن دارای سوابق امتیازی هستند، می‌توانند در هر دوره صرفاً در یکی از اوزان ذیربط در رقابت‌های باشگاهی حضور داشته باشند. بدیهی است سوابق امتیاز رتبه‌بندی هر کشتی‌گیر در همان وزن، ملاک جمع‌بندی امتیاز رنکینگ تیمی هر باشگاه در هر دوره خواهد بود.
8-7- حداقل تعداد کشتی گیر مجاز( بر اساس جدول رتبه بندی کشتی گیران در سال فنی 93-92) جهت پذیرش هر باشگاه در هر دوره از رقابت های لیگ باشگاه های کشتی کشور چهار کشتی گیر خواهد بود. بدیهی است عدم جذب حداقل تعداد کشتی گیر یاد شده، و نیز عدم وزن کشی تعدادکشتی گیران ذیربط مطابق ضوابط ملاک عمل و در زمان مقرر، مانع از پذیرش حضور هر باشگاه در هر دوره از رقابت های لیگ می باشد.
8.  تعداد باشگاه‌های کشتی معرفی شده از سوی هر استان در هر رقابت باشگاهی محدودیتی ندارد. ارائه معرفی نامه هیات کشتی استان ذیربط در خصوص هریک از باشگاه های کشتی متقاضی شرکت در این رقابت ها، حداکثر در مدت زمان 10 روز مانده به زمان وزن کشی رقابت های لیگ باشگاه ها از سوی هیات ها  به فدراسیون کشتی، الزامی است.
تبصره 1 : هر باشگاه متقاضی با "عنوانِ باشگاهیِ ثابت" و با ارائه مستندات لازم در هر دوره، صرفا می تواند از سوی یکی از هیات های کشتی استان های کشور در هر دوره معرفی شود.
تبصره 2 : هرگونه تغییر در عنوان اصلی و ثبت شده باشگاه متقاضی در مرحله دوم، باشگاه ذیربط را از امتیاز مرحله اول محروم می نماید.
تبصره 3 : در صورت کسب امتیاز برتر در نتایج حاصل در لیگ کشتی باشگاه های کشور از سوی هر باشگاه، باشگاه کشتی ذیربط، صرفا با عنوانِ باشگاهیِ ثبت شده در لیگِ باشگاه هایِ کشتیِ کشور در سال فنی جاری، در رقابت های لیگ جهانی حضور خواهد داشت.
9.  ضوابط حضور کشتی گیران خارجی بر مبنای ضوابط جاری "اتحادیه جهانی کشتی" و مقررات اعلامی "فدراسیون کشتی" خواهد بود. باشگاه‌های متقاضی موظفند کل مبلغ قرارداد، به همراه قرارداد مربوطه را، حداکثر یک هفته پیش از انجام هر رقابت باشگاهی در هر دوره،  جهت هماهنگی نهایی با فدراسیون کشتی‌گیر ذیربط، به فدراسیون کشتی ایران پرداخت نمایند. در صورت عدم پرداخت مبلغ و مستندات مذکور در زمان مقرر از وزن کشی کشتی‌گیران خارجی جلوگیری خواهد شد.هر گونه تخلف در اجرای مفاد این بند، موجبات محرومیت تیم ذیربط از حضور در رقابت‌های باشگاهی مربوطه ، و در صورت تکرار ، در کل رقابت های باشگاهی سالانه را بهمراه خواهد داشت.
10.  کلیه اسامی کشتی‌گیران، مربیان، سرپرستان ، کادر پزشکی، مشاور رسانه‌ای و سایر عوامل اجرایی حداکثر تا 10 روز پیش از آغاز رقابت‌های باشگاه‌های کشتی در هر دوره، توسط باشگاه‌های کشتی متقاضی ذیربط به فدراسیون کشتی اعلام خواهد شد. اسامی یاد شده زمانی اعتبار خواهد داشت که با حضور کلیه افراد معرفی شده از سوی هر باشگاه کشتی(اعم از کشتی‌گیر، مربی، سرپرست، کادر پزشکی، مشاور رسانه‌ای و یا سایر عوامل اجرایی) بر اساس فرمت اعلامی فدراسیون کشتی در محل فدراسیون (و یا مکان اعلامی از سوی فدراسیون) و امضاء تعهدنامه وابستگی به باشگاه کشتی ذیربط در آن دوره، مورد تایید قرار گیرد.
1-10- با استناد به مفاد بند هفتم طرح برگزاری رقابت های لیگ باشگاه های کشتی کشور، اسامی کشتی‌گیران اعلامی از سوی باشگاه کشتی متقاضی در هر دوره، می‌باید صرفا در یک وزن و با تعیین مشخص وزن مورد نظر هر کشتی‌گیر از سوی هر باشگاه، در لیست اعلامی به فدراسیون کشتی صورت پذیرد. بدیهی است در غیر این صورت از شرکت کشتی‌گیران مربوطه در اوزان غیر، جلوگیری بعمل خواهد آمد.
11.  هر کشتی گیر ، مربی و سایر اعضای کادر فنی ، پزشکی ، رسانه ای و مدیریتی صرفاً می تواند در هر دوره از یک باشگاه کشتی در رقابت های باشگاه های کشتی کشور حضور داشته باشد.
12.  هرگونه همکاری و حمایت اجرایی عوامل فنی، پزشکی و اجرایی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان که دارای قرارداد رسمی با فدراسیون کشتی بعنوان مربی اصلی، سرپرست تیم، پزشک تغذیه، پزشک عمومی، فیزیوتراپ و ماساژور تیم ملی بزرگسالان آزاد و فرنگی کشور در آخرین رقابت های جهانی ، المپیک و بازی های آسیایی، آسیایی و جام جهانی بوده اند، کلیه مدیران فدراسیون کشتی(اعم از مدیران ارشد، روسای کمیته‌ها و واحد‌های مدیریتی ذیربط)، تحت هر عنوانی با باشگاه های متقاضی ممنوع بوده و در صورت تخلف، ضمن محرومیت باشگاه کشتی مربوطه ازحضور در رقابت های باشگاهی ذیربط، فرد خاطی جهت تعیین تکلیف به کمیته انضباطی اعلام می شود. همچنین هرگونه پذیرش مسئولیت رسمی توسط رئیس، نایب رئیس و دبیر هیات‌های کشتی استان‌ها در باشگاه‌های کشتی متقاضی در برگزاری رقابت‌های باشگاهی هر دوره، ممنوع و مشمول جرایم مندرج در این بند خواهد بود.
13.  حضور کشتی گیران ملی پوش، در کلیه رقابت های موضوع این فرآیند، بلامانع بوده ، مگر آنکه بنا به تشخیص کادر فنی و با اعلام مدیر تیم های ملی ذیربط، مانعی فنی برای حضور در رقابت باشگاهی در دوره‌ای خاص، وجود داشته باشد .
14.  هرگونه استفاده تیم های باشگاهی از کشتی گیران، مربیان و سایر عوامل اجرایی، که دارای حکم محرومیت از کمیته انضباطی فدراسیون کشتی هستند، در ترکیب معرفی شده تیم مذکور، (مطابق مفاد بند سیزدهم طرح برگزاری رقابت های لیگ باشگاه های کشتی کشور)، پیامدهای انضباطی برای تیم باشگاهی ذیربط بهمراه خواهد داشت.
15.  اوزان برگزاری رقابت ها در کشتی آزاد و کشتی فرنگی در هر رشته اوزان ذیل خواهد بود :
16.  کشتی آزاد : 57 – 61 – 65 - 70 – 74 – 86 - 97 – 125 کیلوگرم
17.  کشتی فرنگی : 59 – 66 – 71 - 75 – 80 – 85 - 98 – 130 کیلوگرم
18.  کشتی گیران در هر وزنی که وزن کشی نمایند فقط مجاز به شرکت در همان وزن خواهند بود.
19.  عدم حضور غیر موجه هر کشتی گیر در مقابل حریف، در حکم حذف کشتی گیر مذکور از آن دوره مسابقات لیگ خواهد بود.
20.   به دلیل حساسیت فنی خاص رقابت های لیگ، هرگونه حضور عوامل تیم به غیر از مربیان واجد شرایط در حاشیه تشک ها(صرفا دو مربی)، اختلال در برگزاری مسابقات قلمداد شده و فرد خاطی به کمیته انضباطی معرفی خواهد شد.
21.  رده بندی انفرادی براساس نتایج کشتی گیران هر وزن اعلام خواهد شد.
22.  به نفرات اول تا سوم هر وزن باتوجه به نتایج انفرادی حکم اهداء خواهد شد.
23.  به تیمهای اول تا سوم کاپ قهرمانی و حکم اهداء خواهد شد.
24.  مبلغ ورودیه هر باشگاه کشتی به رقابت های باشگاهی در کشتی آزاد و در کشتی فرنگی 100 میلیون ریال خواهد بود که باید در زمان مقرر پرداخت شود.
25.  رقابت میان باشگاه های کشتی در هر دوره بر مبنای قرعه کشی بوده و باشگاه‌های کشتی متقاضی مشروط بر اینکه بیش از 5 تیم باشند در قالب دو گروه رقابت خواهند داشت . ملاک گروه بندی رقابت‌ها در مرحله اول برگزاری لیگ باشگاه های کشتی کشور قرعه کشی بوده ، اما در مرحله دوم ، دو تیم برتر مرحله پیشین به ترتیب به عنوان سرگروه ، گروه A و سرگروه گروه B تعیین می شوند و میان مابقی تیم ها قرعه کشی صورت خواهد گرفت.
26.  کلیه تیم ها به منظور دریافت آیدی کارت می باید نسبت به تهیه یک جدول از اطلاعات اعضای تیم های خود(به شرح ذیل) دریک فایل Word و ارسال آن حداکثر تا تاریخ 15/07/94 توسط هیات کشتی استان مربوطه به پست الکترونیکی فدراسیون(به آدرسkoshti.iran@gmail.com) اقدام نمایند.


وزن

نام و نام خانوادگی

تاریخ تولد

شماره شناسنامه

محل صدور

کد ملی

نام پدر

شماره تلفن

عکس 4 *3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:: مرتبط با: بخشنامه ها ,
:: برچسب‌ها: کشتی اسلام ابادغرب , لیگ باشگاههای کشورکشتی ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
viagraessale.com چهارشنبه 28 شهریور 1397 12:41 ق.ظ

You have made your point extremely nicely!!
cialis dosage amounts cialis online how do cialis pills work cialis super kamagra il cialis quanto costa cialis 100 mg 30 tablet cialis usa cost 40 mg cialis what if i take cialis prezzo di mercato cialis qualitat
http://canadianpharmacyies.com/ چهارشنبه 14 شهریور 1397 07:45 ق.ظ

Regards! I value this!
canada medications buy pharmacy canada online prescriptions northwest pharmacy canada online pharmacies online pharmacies of canada no 1 canadian pharcharmy online canada medications cheap northwest pharmacies in canada canadian pharmacy world online pharmacies india
viagra tablets online سه شنبه 13 شهریور 1397 11:17 ق.ظ

Fantastic facts. Regards.
sildenafil online uk cheap online pharmacy usa how old to buy viagra viagra professional get online prescription for viagra buy genuine viagra online can you actually buy viagra online viagra with a prescription buy pfizer viagra can you buy viagra at walmart
http://cialissv.com/ دوشنبه 12 شهریور 1397 09:25 ق.ظ

You said it nicely..
cialis professional yohimbe cialis from canada cialis venta a domicilio cialis 20mg buying cialis overnight buying brand cialis online sialis cialis generika buying cialis in colombia dosagem ideal cialis
Buy viagra online سه شنبه 23 مرداد 1397 06:36 ق.ظ

Whoa plenty of terrific tips.
viagra nz buy buy viagra over the counter safest place to buy viagra how to get viagra cheap buy viagra without buy viagra online overnight how to buy viagra without prescription online viagra without prescription generic sildenafil how get viagra
http://kawanboni.com/cialis-20-mg-sale.html دوشنبه 22 مرداد 1397 10:16 ب.ظ

Kudos! Useful stuff.
cialis generic we choice free trial of cialis cialis 5 effetti collaterali we choice cialis uk cialis para que sirve cialis lowest price cialis generique 5 mg cialis soft tabs for sale does cialis cause gout cialis generico online
Cialis 20 mg دوشنبه 7 خرداد 1397 09:58 ق.ظ

You've made your position very clearly.!
are there generic cialis cialis professional from usa does cialis cause gout cialis side effects cialis 10mg prix pharmaci dose size of cialis buy brand cialis cheap import cialis cialis baratos compran uk buy original cialis
Cialis canada شنبه 8 اردیبهشت 1397 12:34 ق.ظ

Very good info. Thank you.
cialis generico online tadalafil tablets side effects for cialis cialis daily dose generic cialis 30 day sample buy cialis cheap 10 mg cialis 100 mg 30 tablet we choice cialis uk free cialis cialis efficacit
Tadalafil 5mg سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 09:56 ب.ظ

Many thanks. Excellent stuff.
viagra pharmacy online viagra buy viagra buy viagra uk cheap buy viagra super active get viagra prescription buy viagra for men buy viagra cheaply viagra buy online uk were to buy viagra where can you buy viagra buy generic viagra usa
Buy cialis شنبه 18 فروردین 1397 11:28 ق.ظ

Many thanks, Useful stuff.
generic low dose cialis cialis bula tadalafil cialis 20mg preis cf cialis 20mg preis cf only best offers 100mg cialis we like it cialis soft gel rx cialis para comprar where to buy cialis in ontario cialis therapie
Cialis 20 mg شنبه 4 فروردین 1397 11:29 ق.ظ

Many thanks! Very good information!
callus cialis prices in england discount cialis interactions for cialis cialis daily new zealand we like it cialis soft gel buy original cialis cialis free trial prezzo cialis a buon mercato only best offers 100mg cialis
BHW شنبه 12 فروردین 1396 10:23 ق.ظ
Howdy! Do you know if they make any plugins to help with
Search Engine Optimization? I'm trying to get my blog to rank
for some targeted keywords but I'm not seeing very good gains.

If you know of any please share. Thank you!
BHW جمعه 11 فروردین 1396 02:32 ب.ظ
Howdy this is somewhat of off topic but I was
wondering if blogs use WYSIWYG editors or if you have to
manually code with HTML. I'm starting a blog soon but
have no coding experience so I wanted to get guidance from someone with experience.
Any help would be greatly appreciated!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر