تبلیغات
کشتی اسلام آباد غرب - مرحله دوم رقابتهای لیگ باشگاههای کشور/ اسلام ابادغرب میزبان رقابتها
 
هدف این سایت اول کمک به پیشرفت کشتی اسلام آبادغرب و نیزایجادانگیزه دربین کشتیگیران ودوم دراختیارگذاشتن مطالب گوناگون پیرامون کشتی به همه ی علاقمندان به ورزش کشتی می باشد.ازکشتی گیران وکشتی دوستان شهرمان تقاضا دارم که ماراازنظرات واطلاعات خودبرای پیشرفت سایت بی نصیب نگذارند

مدیر رسانه ای: جواد دانش بخش

Gmail : wrestling29b@gmail.com

tel : 09381701613


  :: مدیر وب سایت : صابر علی محمدی
به نظر شما چه راهکاری میتواند بهترین عملکرد را بر پیشرفت کشتی اسلام آباد داشته باشد

اهنگ ورزشی-مرجع کداهنگ

» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

   

پهلوانان هرگز نمی میرند

مرحله دوم رقابتهای لیگ باشگاههای کشور/ اسلام ابادغرب میزبان رقابتها
شنبه 14 شهریور 1394 ساعت 10:28 ق.ظ | | نوشته ‌شده به دست صابر علی محمدی | ( نظرات )
شرایط و زمان برگزاری مرحله دوم رقابت های لیگ باشگاه های کشور اعلام شد.

به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مرحله دوم مسابقات کشتی آزاد و فرنگی لیگ باشگاههای کشتی کشور روزهای 22 تا 24 مهرماه  با شرایط و مقررات قید شده در طرح برگزاری رقابت های لیگ باشگاههای کشتی کشور در سال فنی94-93 (مصوب در هشتمین سمینار عمومی هیات های کشتی استان های سراسر کشور) در سالن شهید ریزه وندی شهرستان اسلام آباد غرب استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.

شرایط و برنامه این رقابت ها به شرح زیر است:

برنامه مسابقات :

شــرح

ساعت

تاریخ

محل

کلینیک داوری

15:00 تا 16:00

22/07/94

متعاقبا اعلام خواهد شد

جلسه سرپرستان جهت انجام قرعه کشی

16:30 تا 17:00

22/07/94

متعاقبا اعلام خواهد شد

وزن کشی مسابقات

18:00 تا 18:30

22/07/94

متعاقبا اعلام خواهد شد

کلینیک مربیگری (حضور کلیه مربیان تیم ها الزامی است)

19:00 تا 20:00

22/07/94

متعاقبا اعلام خواهد شد

شروع مسابقات و انجام دور مقدماتی

09:00 تا 13:00 16:00 تا 19:00

23/07/94

متعاقبا اعلام خواهد شد

مسابقات نیمه نهایی

09:00 -13:00

24/07/94

متعاقبا اعلام خواهد شد

مسابقات فینال و رده بندی

16:00-19:00

24/07/94

متعاقبا اعلام خواهد شدسایر موارد : 

1.  کلیه هزینه های ایاب و ذهاب ، اسکان و تغذیه تیم ها به عهده تیم های شرکت کننده خواهد بود.
2.  تیم ها می باید با رعایت مفاد بخشنامه شماره 2198/264 مورخ 04/05/1394 نسبت به عقد قرارداد با سرمربی و مربیان خود اقدام نمایند. بدیهی است در غیر اینصورت از ثبت قرارداد مربیان و در پی آن فعالیت ایشان در رقابت های لیگ جلوگیری خواهد شد.
3.  حضور کلیه مربیان در کلینیک مربیگری الزامی است. لازم به ذکر است از فعالیت مربیانی که در این کلینیک حضور نداشته باشند در کنار تشک به عنوان کوچینک جلوگیری بعمل خواهد آمد.
4.  کشتی گیران و مربیان می باید با لباس تیم مربوطه در مسابقات حضور یابند.
5.  کلیه سرپرستان موظفند، نیم ساعت قبل از شروع هر مسابقه، جهت ارائه ارنج تیمی به دبیرخانه فنی مسابقات مراجعه نمایند. در صورت عدم رعایت این زمان، نفرات اول ذکر شده در لیست وزن کشی برای هر مسابقه، ثبت و اعلام خواهد شد.
6.  ارفاق وزن برای کشتی گیرانی که در جدول رتبه بندی اعلام شده از سوی فدراسیون کشتی(جدول رتبه بندی کشتی گیران در سال فنی 93-92 اعلامی از سوی فدراسیون کشتی به هیات های کشتی استان ها طی نامه شماره 2073/264 مورخ 24/04/1394) در وزن مربوطه، یا وزن بالاتر کشتی خواهند گرفت، معادل چهار کیلوگرم خواهد بود. لازم به ذکر است، ارفاق وزن برای کشتی گیران خارج از جدول یاد شده و کشتی گیران اعلامی در جدول مذکور، که تمایل به رقابت در یک وزن پایین تر، از وزن ذیربط در جدول ملاک عمل را دارند، معادل دو کیلوگرم است.
7.  هر تیم می تواند حداکثر از 12 کشتی گیر بر مبنای مفاد سیاست های اعلامی در طرح برگزاری رقابت های لیگ باشگاه های کشتی کشور در سال فنی 94-93 (مفاد بند هفتم طرح مذکور) در هر دوره استفاده نماید. بر این اساس:
1-7- حداکثر امتیاز حاصل از انتخاب کشتی‌گیران، طبق جدول مذکور برای هر باشگاه در هر دوره، معادل 300 امتیاز خواهد بود.
2-7- حداکثر تعداد کشتی گیران معرفی شده خارج از رنکینگ(رتبه بندی سال فنی) که دارای سن کمتر از 21سال(24/07/1373 و کوچکتر) در زمان برگزاری هر دوره از رقابت ها هستند، چهار کشتی گیر خواهد بود.(منظور از کشتی گیران دارای سن کمتر از 21 سال، جوانانی هستند که فاقد سابقه کسب امتیاز در رنکینگ می باشند)
تبصره: استفاده از چهار کشتی گیر موضوع این بند(2-7)، صرفا برای باشگاه هایی مجاز است که در چارچوب سیاست های مفاد بند هفتم طرح یاد شده با 12 کشتی گیر شرکت در رقابت های لیگ باشگاه ها در هر دوره شرکت نمایند. در غیر اینصورت هر باشگاه صرفا مجاز به استفاده از دو کشتی گیر زیر 21 سال در هر دوره خواهد بود.
3-7- حداکثر کشتی‌گیران معرفی شده از سوی هر باشگاه متقاضی در هر دوره، دو کشتی گیر در هر وزن خواهد بود. مشروط بر اینکه فقط یکی از آنها سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را در طی سه سال گذشته داشته باشد.
4-7- حداکثر کشتی‌گیران ملی پوش(بر مبنای آخرین مستند مبنی بر نفرات شرکت کننده در آخرین رقابت‌های المپیک و جهانی) معرفی شده از سوی هر باشگاه متقاضی، در هر دوره، دو کشتی‌گیر خواهد بود.
5-7- حداکثر کشتی‌گیران خارجی شرکت کننده از سوی هر باشگاه متقاضی در هر دوره، دو کشتی‌گیر خواهد بود. کشتی‌گیران خارجی باید سابقه شرکت در رقابت‌های جهانی، المپیک و یا قاره‌ای با پیراهن تیم ملی کشورشان را در طی دو سال گذشته در رده‌های سنی بزرگسالان و یا جوانان دارا باشند.
6-7- حداکثر تعداد کشتی‌گیران بند‌های 4-7 و 5-7 فوق‌الذکر برای هر باشگاه کشتی متقاضی در هر دوره در مجموع سه کشتی‌گیر خواهد بود. باشگاه‌های کشتی متقاضی می‌توانند به جای دو کشتی‌گیر خارجی از یک کشتی‌گیر داخلی در هر دوره(خارج از رنکینگ و سقف سنی) استفاده نماید.
7-7- کشتی‌گیرانی که بر مبنای جدول رتبه‌بندی ملاک عمل در هر سال فنی، در دو وزن دارای سوابق امتیازی هستند، می‌توانند در هر دوره صرفاً در یکی از اوزان ذیربط در رقابت‌های باشگاهی حضور داشته باشند. بدیهی است سوابق امتیاز رتبه‌بندی هر کشتی‌گیر در همان وزن، ملاک جمع‌بندی امتیاز رنکینگ تیمی هر باشگاه در هر دوره خواهد بود.
8-7- حداقل تعداد کشتی گیر مجاز( بر اساس جدول رتبه بندی کشتی گیران در سال فنی 93-92) جهت پذیرش هر باشگاه در هر دوره از رقابت های لیگ باشگاه های کشتی کشور چهار کشتی گیر خواهد بود. بدیهی است عدم جذب حداقل تعداد کشتی گیر یاد شده، و نیز عدم وزن کشی تعدادکشتی گیران ذیربط مطابق ضوابط ملاک عمل و در زمان مقرر، مانع از پذیرش حضور هر باشگاه در هر دوره از رقابت های لیگ می باشد.
8.  تعداد باشگاه‌های کشتی معرفی شده از سوی هر استان در هر رقابت باشگاهی محدودیتی ندارد. ارائه معرفی نامه هیات کشتی استان ذیربط در خصوص هریک از باشگاه های کشتی متقاضی شرکت در این رقابت ها، حداکثر در مدت زمان 10 روز مانده به زمان وزن کشی رقابت های لیگ باشگاه ها از سوی هیات ها  به فدراسیون کشتی، الزامی است.
تبصره 1 : هر باشگاه متقاضی با "عنوانِ باشگاهیِ ثابت" و با ارائه مستندات لازم در هر دوره، صرفا می تواند از سوی یکی از هیات های کشتی استان های کشور در هر دوره معرفی شود.
تبصره 2 : هرگونه تغییر در عنوان اصلی و ثبت شده باشگاه متقاضی در مرحله دوم، باشگاه ذیربط را از امتیاز مرحله اول محروم می نماید.
تبصره 3 : در صورت کسب امتیاز برتر در نتایج حاصل در لیگ کشتی باشگاه های کشور از سوی هر باشگاه، باشگاه کشتی ذیربط، صرفا با عنوانِ باشگاهیِ ثبت شده در لیگِ باشگاه هایِ کشتیِ کشور در سال فنی جاری، در رقابت های لیگ جهانی حضور خواهد داشت.
9.  ضوابط حضور کشتی گیران خارجی بر مبنای ضوابط جاری "اتحادیه جهانی کشتی" و مقررات اعلامی "فدراسیون کشتی" خواهد بود. باشگاه‌های متقاضی موظفند کل مبلغ قرارداد، به همراه قرارداد مربوطه را، حداکثر یک هفته پیش از انجام هر رقابت باشگاهی در هر دوره،  جهت هماهنگی نهایی با فدراسیون کشتی‌گیر ذیربط، به فدراسیون کشتی ایران پرداخت نمایند. در صورت عدم پرداخت مبلغ و مستندات مذکور در زمان مقرر از وزن کشی کشتی‌گیران خارجی جلوگیری خواهد شد.هر گونه تخلف در اجرای مفاد این بند، موجبات محرومیت تیم ذیربط از حضور در رقابت‌های باشگاهی مربوطه ، و در صورت تکرار ، در کل رقابت های باشگاهی سالانه را بهمراه خواهد داشت.
10.  کلیه اسامی کشتی‌گیران، مربیان، سرپرستان ، کادر پزشکی، مشاور رسانه‌ای و سایر عوامل اجرایی حداکثر تا 10 روز پیش از آغاز رقابت‌های باشگاه‌های کشتی در هر دوره، توسط باشگاه‌های کشتی متقاضی ذیربط به فدراسیون کشتی اعلام خواهد شد. اسامی یاد شده زمانی اعتبار خواهد داشت که با حضور کلیه افراد معرفی شده از سوی هر باشگاه کشتی(اعم از کشتی‌گیر، مربی، سرپرست، کادر پزشکی، مشاور رسانه‌ای و یا سایر عوامل اجرایی) بر اساس فرمت اعلامی فدراسیون کشتی در محل فدراسیون (و یا مکان اعلامی از سوی فدراسیون) و امضاء تعهدنامه وابستگی به باشگاه کشتی ذیربط در آن دوره، مورد تایید قرار گیرد.
1-10- با استناد به مفاد بند هفتم طرح برگزاری رقابت های لیگ باشگاه های کشتی کشور، اسامی کشتی‌گیران اعلامی از سوی باشگاه کشتی متقاضی در هر دوره، می‌باید صرفا در یک وزن و با تعیین مشخص وزن مورد نظر هر کشتی‌گیر از سوی هر باشگاه، در لیست اعلامی به فدراسیون کشتی صورت پذیرد. بدیهی است در غیر این صورت از شرکت کشتی‌گیران مربوطه در اوزان غیر، جلوگیری بعمل خواهد آمد.
11.  هر کشتی گیر ، مربی و سایر اعضای کادر فنی ، پزشکی ، رسانه ای و مدیریتی صرفاً می تواند در هر دوره از یک باشگاه کشتی در رقابت های باشگاه های کشتی کشور حضور داشته باشد.
12.  هرگونه همکاری و حمایت اجرایی عوامل فنی، پزشکی و اجرایی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان که دارای قرارداد رسمی با فدراسیون کشتی بعنوان مربی اصلی، سرپرست تیم، پزشک تغذیه، پزشک عمومی، فیزیوتراپ و ماساژور تیم ملی بزرگسالان آزاد و فرنگی کشور در آخرین رقابت های جهانی ، المپیک و بازی های آسیایی، آسیایی و جام جهانی بوده اند، کلیه مدیران فدراسیون کشتی(اعم از مدیران ارشد، روسای کمیته‌ها و واحد‌های مدیریتی ذیربط)، تحت هر عنوانی با باشگاه های متقاضی ممنوع بوده و در صورت تخلف، ضمن محرومیت باشگاه کشتی مربوطه ازحضور در رقابت های باشگاهی ذیربط، فرد خاطی جهت تعیین تکلیف به کمیته انضباطی اعلام می شود. همچنین هرگونه پذیرش مسئولیت رسمی توسط رئیس، نایب رئیس و دبیر هیات‌های کشتی استان‌ها در باشگاه‌های کشتی متقاضی در برگزاری رقابت‌های باشگاهی هر دوره، ممنوع و مشمول جرایم مندرج در این بند خواهد بود.
13.  حضور کشتی گیران ملی پوش، در کلیه رقابت های موضوع این فرآیند، بلامانع بوده ، مگر آنکه بنا به تشخیص کادر فنی و با اعلام مدیر تیم های ملی ذیربط، مانعی فنی برای حضور در رقابت باشگاهی در دوره‌ای خاص، وجود داشته باشد .
14.  هرگونه استفاده تیم های باشگاهی از کشتی گیران، مربیان و سایر عوامل اجرایی، که دارای حکم محرومیت از کمیته انضباطی فدراسیون کشتی هستند، در ترکیب معرفی شده تیم مذکور، (مطابق مفاد بند سیزدهم طرح برگزاری رقابت های لیگ باشگاه های کشتی کشور)، پیامدهای انضباطی برای تیم باشگاهی ذیربط بهمراه خواهد داشت.
15.  اوزان برگزاری رقابت ها در کشتی آزاد و کشتی فرنگی در هر رشته اوزان ذیل خواهد بود :
16.  کشتی آزاد : 57 – 61 – 65 - 70 – 74 – 86 - 97 – 125 کیلوگرم
17.  کشتی فرنگی : 59 – 66 – 71 - 75 – 80 – 85 - 98 – 130 کیلوگرم
18.  کشتی گیران در هر وزنی که وزن کشی نمایند فقط مجاز به شرکت در همان وزن خواهند بود.
19.  عدم حضور غیر موجه هر کشتی گیر در مقابل حریف، در حکم حذف کشتی گیر مذکور از آن دوره مسابقات لیگ خواهد بود.
20.   به دلیل حساسیت فنی خاص رقابت های لیگ، هرگونه حضور عوامل تیم به غیر از مربیان واجد شرایط در حاشیه تشک ها(صرفا دو مربی)، اختلال در برگزاری مسابقات قلمداد شده و فرد خاطی به کمیته انضباطی معرفی خواهد شد.
21.  رده بندی انفرادی براساس نتایج کشتی گیران هر وزن اعلام خواهد شد.
22.  به نفرات اول تا سوم هر وزن باتوجه به نتایج انفرادی حکم اهداء خواهد شد.
23.  به تیمهای اول تا سوم کاپ قهرمانی و حکم اهداء خواهد شد.
24.  مبلغ ورودیه هر باشگاه کشتی به رقابت های باشگاهی در کشتی آزاد و در کشتی فرنگی 100 میلیون ریال خواهد بود که باید در زمان مقرر پرداخت شود.
25.  رقابت میان باشگاه های کشتی در هر دوره بر مبنای قرعه کشی بوده و باشگاه‌های کشتی متقاضی مشروط بر اینکه بیش از 5 تیم باشند در قالب دو گروه رقابت خواهند داشت . ملاک گروه بندی رقابت‌ها در مرحله اول برگزاری لیگ باشگاه های کشتی کشور قرعه کشی بوده ، اما در مرحله دوم ، دو تیم برتر مرحله پیشین به ترتیب به عنوان سرگروه ، گروه A و سرگروه گروه B تعیین می شوند و میان مابقی تیم ها قرعه کشی صورت خواهد گرفت.
26.  کلیه تیم ها به منظور دریافت آیدی کارت می باید نسبت به تهیه یک جدول از اطلاعات اعضای تیم های خود(به شرح ذیل) دریک فایل Word و ارسال آن حداکثر تا تاریخ 15/07/94 توسط هیات کشتی استان مربوطه به پست الکترونیکی فدراسیون(به آدرسkoshti.iran@gmail.com) اقدام نمایند.


وزن

نام و نام خانوادگی

تاریخ تولد

شماره شناسنامه

محل صدور

کد ملی

نام پدر

شماره تلفن

عکس 4 *3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:: مرتبط با: بخشنامه ها ,
:: برچسب‌ها: کشتی اسلام ابادغرب , لیگ باشگاههای کشورکشتی ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
cialis stopped working یکشنبه 2 تیر 1398 06:00 ق.ظ

Beneficial stuff. Many thanks!
get cheap cialis sialis does cialis cause gout cialis 30 day trial coupon usa cialis online rezeptfrei cialis apotheke cialis for sale south africa look here cialis order on line click here cialis daily uk purchase once a day cialis
http://foriwer.strikingly.com/ شنبه 1 تیر 1398 01:23 ب.ظ

Amazing data, Kudos!
generic cialis review uk weblink price cialis cialis qualitat cialis vs viagra warnings for cialis cialis official site prices on cialis 10 mg cialis daily new zealand generico cialis mexico cialis cost
http://petheran.strikingly.com/ جمعه 31 خرداد 1398 05:49 ق.ظ

Position effectively regarded!.
cialis 5mg billiger cialis 5 mg para diabeticos ou trouver cialis sur le net achat cialis en europe cialis generico en mexico try it no rx cialis acheter cialis kamagra 5 mg cialis pharmacie en ligne canada discount drugs cialis comprar cialis navarr
Cialis prices سه شنبه 28 خرداد 1398 03:42 ق.ظ

You actually stated this superbly.
walgreens price for cialis cialis 20 mg cost viagra vs cialis vs levitra viagra vs cialis vs levitra cialis coupon prix cialis once a da 200 cialis coupon buy cialis cheap 10 mg prescription doctor cialis price cialis best
Cialis prices یکشنبه 26 خرداد 1398 10:46 ب.ظ

Thanks! Useful stuff!
we like it safe cheap cialis acheter cialis kamagra we use it cialis online store cialis vs viagra cialis pills in singapore we like it cialis soft gel click now buy cialis brand we like it cialis price cialis sale online cialis professional from usa
http://destbaclraf.strikingly.com/ جمعه 24 خرداد 1398 02:21 ب.ظ

Reliable facts. Kudos.
generic cialis with dapoxetine rezeptfrei cialis apotheke buy cialis online cialis 5mg tarif cialis france price cialis best prezzo di cialis in bulgaria cialis professional from usa buy cialis online legal american pharmacy cialis
http://inabos.strikingly.com/ پنجشنبه 23 خرداد 1398 10:26 ق.ظ

Whoa many of beneficial facts!
what is cialis buy cialis online legal preis cialis 20mg schweiz buying cialis in colombia cialis prices in england cialis uk cialis price thailand buying brand cialis online viagra or cialis cialis daily new zealand
http://paikuzbay.strikingly.com/ چهارشنبه 22 خرداد 1398 08:21 ب.ظ

You explained it wonderfully!
dosagem ideal cialis enter site very cheap cialis precios cialis peru tesco price cialis cialis online deutschland 40 mg cialis what if i take trusted tabled cialis softabs tadalafil tablets price cialis per pill buying brand cialis online
http://cialisvie.com/ شنبه 18 خرداد 1398 07:57 ق.ظ

You mentioned it fantastically!
where to buy cialis in ontario try it no rx cialis cialis farmacias guadalajara cialis generico en mexico side effects for cialis cialis generic tadalafil buy comprar cialis navarr tadalafil 20 mg look here cialis cheap canada prezzo di cialis in bulgaria
Cialis 20 mg پنجشنبه 15 آذر 1397 02:36 ب.ظ

Valuable forum posts. Thank you!
cialis ahumada cialis generico online we like it cialis soft gel cialis ahumada cialis usa cost cialis 10mg prix pharmaci cuanto cuesta cialis yaho cialis patentablauf in deutschland cialis generico lilly cialis pills price each
Buy cialis online چهارشنبه 14 آذر 1397 06:30 ب.ظ

You've made the point!
buying cialis in colombia free generic cialis generic low dose cialis cialis 200 dollar savings card does cialis cause gout price cialis best cialis lowest price cialis name brand cheap generic cialis with dapoxetine cialis 200 dollar savings card
buy cialis online no prescription سه شنبه 13 آذر 1397 06:28 ب.ظ

You revealed it very well.
cialis cipla best buy precios cialis peru cialis generika cialis generico lilly cialis 5 mg funziona click here cialis daily uk when can i take another cialis we recommend cialis best buy cialis uk only best offers 100mg cialis
buy generic cialis online سه شنبه 13 آذر 1397 07:11 ق.ظ

Very good data, With thanks!
order a sample of cialis enter site 20 mg cialis cost cialis pas cher paris cialis 5mg prix only best offers cialis use cialis 30 day sample cialis manufacturer coupon generic for cialis non 5 mg cialis generici click now buy cialis brand
Buy generic cialis دوشنبه 12 آذر 1397 06:52 ق.ظ

Thanks, I enjoy this!
legalidad de comprar cialis cialis for bph 40 mg cialis what if i take cialis cuantos mg hay cialis side effects order generic cialis online cialis generique tadalafilo cialis en mexico precio cialis generico
Cialis pills یکشنبه 11 آذر 1397 06:38 ب.ظ

You explained it wonderfully!
we like it safe cheap cialis acheter du cialis a geneve low dose cialis blood pressure cialis taglich only now cialis for sale in us buy name brand cialis on line cialis 20 mg cialis pills price each cialis 20 mg cost 40 mg cialis what if i take
buy cialis cheap شنبه 10 آذر 1397 07:06 ب.ظ

Regards. A good amount of knowledge!

side effects of cialis we use it cialis online store buy name brand cialis on line achat cialis en itali can i take cialis and ecstasy free cialis buy generic cialis viagra vs cialis vs levitra cialis dosage recommendations generic low dose cialis
Buy generic cialis شنبه 10 آذر 1397 06:03 ق.ظ

Kudos, Loads of knowledge.

viagra vs cialis vs levitra generic cialis pro cialis tablets only here cialis pills cialis dosage recommendations click now cialis from canada buy cialis female cialis no prescription generico cialis mexico cialis generisches kanada
Buy cialis جمعه 9 آذر 1397 06:47 ب.ظ

Nicely put. Many thanks.
does cialis cause gout cialis with 2 days delivery cipla cialis online cialis online purchasing cialis on the internet cialis online nederland cialis 30 day sample usa cialis online cost of cialis per pill cialis side effects
buy cheap cialis in canada جمعه 9 آذر 1397 07:02 ق.ظ

You said it adequately!
cialis 20 mg low dose cialis blood pressure cialis italia gratis estudios de cialis genricos cialis tadalafil online cialis 5mg buying brand cialis online generic cialis at walmart import cialis cialis 20 mg cost
Buy cialis پنجشنبه 8 آذر 1397 07:43 ب.ظ

Thanks a lot, Valuable stuff.
how to purchase cialis on line cialis patent expiration prix cialis once a da cialis 10mg prix pharmaci cialis rckenschmerzen sublingual cialis online cialis arginine interactio cialis pills in singapore cialis reviews cialis prezzo in linea basso
buy cialis with no prescription پنجشنبه 8 آذر 1397 07:55 ق.ظ

Nicely put. Regards!
cialis online nederland we recommend cialis best buy cialis canadian drugs look here cialis order on line cialis coupons achat cialis en itali cialis tadalafil cialis daily new zealand cialis rezeptfrei sterreich cialis 100mg suppliers
buy cialis us pharmacy چهارشنبه 7 آذر 1397 06:58 ب.ظ

Tips well applied!!
cialis manufacturer coupon tarif cialis france cialis daily ou acheter du cialis pas cher cialis 20 mg cialis side effects dangers cialis generic availability buy brand cialis cheap cialis 200 dollar savings card cialis generico online
buy cialis medication چهارشنبه 7 آذر 1397 07:19 ق.ظ

You revealed it very well.
prix cialis once a da cialis 5 mg funziona buy name brand cialis on line click here take cialis cialis savings card cialis sans ordonnance cialis for daily use we like it cialis price cialis 20 mg cut in half only now cialis 20 mg
buy cialis usa چهارشنبه 11 مهر 1397 12:34 ق.ظ

Nicely put, Regards!
cilas compare prices cialis uk cialis generic tadalafil buy cialis generico lilly tadalafilo cialis free trial wow look it cialis mexico wow look it cialis mexico cialis kaufen cialis with 2 days delivery
Generic cialis دوشنبه 9 مهر 1397 12:36 ق.ظ

Thank you. Lots of posts!

cialis en mexico precio cialis from canada cialis uk next day cialis great britain are there generic cialis cialis generico en mexico cialis ahumada canadian discount cialis il cialis quanto costa cialis rckenschmerzen
canada online pharmacy یکشنبه 1 مهر 1397 04:44 ق.ظ

Useful posts. Thanks a lot!
northwest pharmacy canada canadian pharmacy no prescription legitimate canadian mail order pharmacies canada medication prices safe canadian online pharmacies pharmacy onesource most reliable canadian online pharmacies best canadian pharmacy canada drug canadian online pharmacies rated
viagraessale.com چهارشنبه 28 شهریور 1397 12:41 ق.ظ

You have made your point extremely nicely!!
cialis dosage amounts cialis online how do cialis pills work cialis super kamagra il cialis quanto costa cialis 100 mg 30 tablet cialis usa cost 40 mg cialis what if i take cialis prezzo di mercato cialis qualitat
http://canadianpharmacyies.com/ چهارشنبه 14 شهریور 1397 07:45 ق.ظ

Regards! I value this!
canada medications buy pharmacy canada online prescriptions northwest pharmacy canada online pharmacies online pharmacies of canada no 1 canadian pharcharmy online canada medications cheap northwest pharmacies in canada canadian pharmacy world online pharmacies india
viagra tablets online سه شنبه 13 شهریور 1397 11:17 ق.ظ

Fantastic facts. Regards.
sildenafil online uk cheap online pharmacy usa how old to buy viagra viagra professional get online prescription for viagra buy genuine viagra online can you actually buy viagra online viagra with a prescription buy pfizer viagra can you buy viagra at walmart
http://cialissv.com/ دوشنبه 12 شهریور 1397 09:25 ق.ظ

You said it nicely..
cialis professional yohimbe cialis from canada cialis venta a domicilio cialis 20mg buying cialis overnight buying brand cialis online sialis cialis generika buying cialis in colombia dosagem ideal cialis
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30